Розпочато громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі»

26.12.2019

Розпочато громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі». 

Метою проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – проект Закону  України) є удосконалення системи взаємовідносин між споживачами-бюджетними установами та постачальниками природного газу,  підприємствами  житлово-комунального господарства та постачальником «останньої надії» електричної  енергії за рахунок спрощення процедури закупівлі.

Створення сприятливих умов для вчасного початку та сталого проходження опалювального періоду 2019/2020 року та наступних періодів а також забезпечення стабільної роботи виробництва теплової енергії установами та організаціями, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, шляхом організації умов для безперебійного постачання природного газу для виробництва теплової енергії та послуг централізованого тепло- та гарячого водопостачання за рахунок спрощення процедури його закупівлі.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця  на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Департамент економіки систем життєзабезпечення, ShcherbininaLP@minregion.gov.ua, тел. 207-18-38 (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9).

Повернутися вгору