Розпочато громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади»

25.06.2020

Розпочато громадське обговорення проекту  Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади».

Проект акта розроблено в комплексі з проектами інших актів законодавства щодо децентралізації влади та з метою розподілу повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування різних рівнів, узгодження повноважень та функцій органів місцевого самоврядування, територіальних органів центральних органів центральних органів виконавчої влади, удосконалення питань формування та функціонування місцевих державних адміністрацій, усунення конфлікту інтересів під час здійснення місцевими державними адміністраціями окремих повноважень.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою до 09 липня 2020 року на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою: (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 590-4-789,  [email protected]).

Повернутися вгору