Розпочато громадське обговорення проєкту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються»

21.10.2019

Розпочато громадське обговорення проєкту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються»

Проєктом наказу передбачається пункт 29 Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2017 № 289, зареєстрованого у Мін’юсті 27.11.2017 за № 1437/31305, після слів «загальновійськового і спеціального призначення» доповнити словами «та житлового фонду (гуртожитки, казарми поліпшеного планування, житлові будинки та готелі), який перебуває на балансі та розміщений», а після слів «Збройних Сил України» доповнити словами «та інших утворених відповідно до законів України військових формувань». Також передбачається доповнити Перелік новим пунктом 30 такого змісту: «30. Будівництво об’єктів і споруд виробничого призначення та зовнішніх інженерних мереж, які виконуються безпосередньо на земельних ділянках, що перебувають у користуванні або належать на праві власності діючим державним підприємствам, з якими укладено державний контракт з оборонного замовлення на виконання робіт оборонного призначення, на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил.».

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу: Департамент містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 590-4-716,  KorniienkoIV@minregion.gov.ua.

Повернутися вгору