Розпочато громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117»

23.10.2019

Розпочато громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117» (далі – проект акта).

Проєкт акта розроблено Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до § 32 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950.

Метою розроблення проекту акта є забезпечення сталих та своєчасних розрахунків суб’єктів господарювання, які надають комунальні послуги за спожиті енергоносії та стале проходження опалювального сезону шляхом внесення змін до абзацу дванадцятого підпункту 4 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», зокрема, доповнення переліку товарів, робіт і послуг, які можуть купувати одержувачі бюджетних коштів за попередню оплату на строк не більше шести місяців також комунальними послугами.

Відповідно розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату на строк не більше шести місяців за послуги енергопостачання та комунальні послуги, що надасть змогу зменшити кредиторську заборгованість підприємств житлово-комунального господарства за енергоносії та забезпечити  стале проходження опалювального сезону та своєчасне та якісне надання комунальних послуг споживачам.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департамент економіки систем життєзабезпечення (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 207-17-03,  MastiuhinaOK@minregion.gov.ua).

Повернутися вгору