Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Опису ритуальної символіки на автотранспортних засобах суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги з перевезення тіла померлого»

18.09.2019

На офіційному веб-сайті Мінрегіону з 05 серпня по 05 вересня 2019 року було проведено громадське обговорення проекту наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про внесення змін до Опису ритуальної символіки на автотранспортних засобах суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги з перевезення тіла померлого», затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.06.2006 р. №208, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 07.07.2006 р. за №808/12682 (зі змінами).

Метою проекту акта є удосконалення нормативно-методичної бази в галузі поховання відповідно до статті 8 Закону України «Про поховання та похоронну справу» шляхом уточнення Опису ритуальної символіки на автотранспортних засобах суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги з перевезення тіла померлого, відповідно до її назви.

За період обговорення зауважень та пропозицій до проекту не надходило.

Повернутися вгору