Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

17.07.2019

На офіційному веб-сайті Мінрегіону з 10 червня по 10 липня тривало громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

Проект наказу розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», абзацу другого пункту 6 Плану заходів із впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 307-р.

Проектом наказу передбачається затвердити Вимоги до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які містять основні положення щодо змісту та структури платіжки для споживача комунальних послуг.

При цьому згідно з додатками 1-4 до цих Вимог передбачаються примірні форми рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Прийняття наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» дозволить забезпечити єдиний підхід до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також запровадити уніфіковані форми таких рахунків.

За період обговорення до проекту надходили зауваження та пропозиції від громадських організацій, галузевих асоціацій, підприємств житлово- комунального господарства, які враховані частково.

Повернутися вгору