Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації Концепції розвитку гірських територій українських Карпат»

16.08.2019

На офіційному веб-сайті Мінрегіону з 12 липня до 12 серпня 2019 року тривало громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації Концепції розвитку гірських територій українських Карпат».

Прийняття проекту акта сприятиме реалізації Концепції розвитку гірських територій українських Карпат шляхом виконання заходів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності гірських територій Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської й Чернівецької областей та вирівнювання існуючих диспропорцій в їх соціально-економічному розвитку.

Проектом постанови передбачається:

затвердити План заходів з реалізації Концепції розвитку гірських територій українських Карпат на період 2019-2020 роки;

внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки регіональної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. №827.;

Схвалити пропозиції Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних державних адміністрацій щодо пріоритетних проектів для реалізації на гірських територіях.

За період обговорення зауважень до проекту розпорядження не надходило.

Повернутися вгору