Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682».

26.12.2019

На офіційному вебсайті Мінрегіону з 15 листопада по 15 грудня 2019 року тривало громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682» (далі – проект постанови).

Метою розроблення проекту постанови є вдосконалення чинної нормативно-правової бази у житлово-комунальній сфері шляхом приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» щодо умов забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб».

Проектом постанови передбачається внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682, з прийняттям яких буде формалізовано процедуру взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житлових приміщень з фонду житла соціального призначення, зокрема у частині місця взяття на такий облік, переліку документів, які необхідно подати.

Розроблений проект постанови дозволить врегулювати питання взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житлових приміщень з фонду житла соціального призначення.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проекту постанови не надходило.

Повернутися вгору