Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117»

27.11.2019

На офіційному веб-сайті Мінрегіону з  23 жовтня по 23 листопада 2019 року тривало громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117».

Проект акта розроблено Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до § 32 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950.

Метою розроблення проекту акта є забезпечення сталих та своєчасних розрахунків суб’єктів господарювання, які надають комунальні послуги за спожиті енергоносії та стале проходження опалювального сезону шляхом внесення змін до абзацу дванадцятого підпункту 4 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», зокрема, доповнення переліку товарів, робіт і послуг, які можуть купувати одержувачі бюджетних коштів за попередню оплату на строк не більше шести місяців також комунальними послугами.

Відповідно розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату на строк не більше шести місяців за послуги енергопостачання та комунальні послуги, що надасть змогу зменшити кредиторську заборгованість підприємств житлово-комунального господарства за енергоносії та забезпечити стале проходження опалювального сезону та своєчасне та якісне надання комунальних послуг споживачам.

Прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р.

№ 117» забезпечить зниження кредиторської заборгованості підприємств житлово-комунального господарства за енергоносії, надасть можливість сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 років та своєчасного та якісного надання комунальних послуг споживачам.

За період обговорення до проекту постанови зауваження та пропозиції не надходили.

Повернутися вгору