Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення перерахунку споживачам розміру плати за спожиту теплову енергію та комунальні послуги протягом опалювального періоду 2019/2020 рр. у зв’язку із зміною ціни природного газу»

17.01.2020

На офіційному веб-сайті Мінрегіону з 12 грудня 2019 року по 12 січня 2020 року тривало громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення перерахунку споживачам розміру плати за спожиту теплову енергію та комунальні послуги протягом опалювального періоду 2019/2020 рр. у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Метою розроблення проекту акта є захист прав споживачів теплової енергії та комунальних послуг в частині оплати ними справедливої вартості теплової енергії та відповідних комунальних послуг, а також забезпечення балансу інтересів споживачів теплової енергії/комунальних послуг та підприємств теплопостачання в умовах функціонування ринку природного газу і переходу до нових договірних відносин у сфері комунальних послуг відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Проектом акта визначається механізм здійснення підприємствами теплопостачання перерахунку споживачам розміру плати за спожиту теплову енергію та комунальні послуги протягом опалювального періоду 2019/2020 рр. у зв’язку із зміною для них ціни природного газу.

За період обговорення до проекту надходили зауваження та пропозиції від приватного акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж», акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго» м. Чернігів, комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго», які не були враховані.

Повернутися вгору