Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869»

26.12.2019

На офіційному веб-сайті Мінрегіону з 21 листопада по 21 грудня 2019 року тривало громадське обговорення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869».

Проект акта розроблено Міністерством розвитку громад та територій України на виконання пункту 7 Плану заходів із впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 307-р.

Метою розроблення проекту акта є необхідність удосконалення системи державного регулювання суб’єктів природних монополій та визначення порядку формування тарифів на теплову енергію на принципах стимулюючого тарифоутворення для ліцензіатів обласних та Київської міської держадміністрацій.

Згідно з проектом акта передбачається затвердити Порядок формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання.

За період обговорення до проекту постанови зауваження та пропозиції не надходили.

Повернутися вгору