Звіт за результатами проведення громадського обговорення до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах»

21.09.2021
  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення

Міністерство розвитку громад та територій України

  1. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення

Метою прийняття проекту акта є забезпечення реалізації положення Закону України від 03 листопада 2016 року № 1730-VIII «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення», враховуючи зміни, які відбулися у зв’язку з прийняттям Закону України від 14 липня 2021 року № 1639-ІХ «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу».

Проєктом акта визначаються правові засади діяльності Територіальних комісій, що утворюється обласними, Київською міською державними адміністраціями для реалізації положень Закону № 1730.

  1. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні

За період громадського обговорення зауваження та пропозиції надійшли від:

  1. Закарпатської обласної державної адміністрації;
  2. Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація);
  3. Луганської обласна державна адміністрації;
  4. Закарпатської обласної державної адміністрації;
  5. Вінницької обласної державної адміністрації;
  6. Донецької обласної державної адміністрації.
  1. Інформація про зміст питання проекту акта, автора пропозицій/ зауважень та відмітка про врахування з відповідним обгрунтуванням (додається) 
Повернутися вгору