Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

24.12.2019

Повідомлення про оприлюднення

доопрацьованого проекту наказу Мінрегіону

«Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії,

постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

 

 

  1. Розробник:

Міністерство розвитку громад та територій України.

        

  1. Стислий виклад змісту проекту:

Проект наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» (далі – проект наказу) розроблено Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», абзацу другого пункту 6 Плану заходів із впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 307-р.

Розроблення проекту наказу зумовлено необхідністю запровадження у сфері комунальних послуг єдиних вимог щодо формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також запровадження уніфікованих форм таких рахунків.

Проектом наказу передбачається затвердити Вимоги до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які містять основні положення щодо змісту та структури платіжки для споживача комунальних послуг.

При цьому згідно з додатками 1-2 до цих Вимог передбачаються примірні форми рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Прийняття наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» дозволить забезпечити єдиний підхід до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також запровадити уніфіковані форми таких рахунків.

 

  1. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проект наказу, пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад та територій України в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua).

 

  1. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.

 

  1. Зауваження та пропозиції направляти на адресу:

Міністерство розвитку громад та територій України, Департамент економіки систем життєзабезпечення:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 207-17-11,  KravchenkoNO@minregion.gov.ua.

Державна регуляторна служба України:

01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, ф. 254-43-93

inform@dkrp.gov.ua

           Зауваження та пропозиції можуть надсилатися поштою та на електронні адреси.

______________________

Повернутися вгору