Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження Змін до Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів»

23.10.2019

  1. Розробник:

Міністерство розвитку громад та територій України.

  1. Стислий виклад змісту проекту:

Проект підготовлено з метою приведення термінів, що використовуються у Правилах визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30 липня 2010 року № 259, відповідно до термінів, прийнятими Законом України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» та іншими нормативно-правовими актами у сфері поводження з побутовими відходами.

Прийняття цього проекту акта дозволить вдосконалити чинні правила визначення норм надання послуг у сфері поводження з побутовими відходами відповідно до вимог законодавства, що надасть можливість здійснювати належне розроблення норм надання послуг з вивезення побутових відходів.

  1. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проект наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження Змін до Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад та територій України в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua).

  1. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту акта.

  1. Зауваження та пропозиції надсилати на адрес:

Міністерство розвитку громад та територій України, Управління благоустрою територій та комунального обслуговування: 01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9, тел. 207-18-02, NovikovaDYe@minregion.gov.ua.

Державна регуляторна служба України: 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, факс 254-43-93, inform@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати поштою та на зазначені електронні адреси.

_________________________________

Повернутися вгору