Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами»

11.01.2020

  1. Розробник:

Міністерство розвитку громад та територій України.

  1. Стислий виклад змісту проекту:

Проект підготовлено з метою удосконалення чинного Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010.

Прийняття цього проекту акта встановить прозору процедуру встановлення тарифів, а саме чіткого механізму встановлення тарифу на надання послуг з поводження з побутовим відходами з урахуванням об’ємів побутових відходів, які надходять на перероблення та захоронення, а також врегулювання питання розрахунку прямих витрат з оплати праці при формуванні тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами відповідно до Закону України «Про оплату праці».

  1. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», пояснювальну записку та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку громад та територій України в мережі Інтернет (www.minregion.gov.ua).

  1. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту акта.

  1. Зауваження та пропозиції надсилати на адрес:

Міністерство розвитку громад та територій України, Управління благоустрою територій та комунального обслуговування: 01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9, тел. 207-18-02, NovikovaDYe@minregion.gov.ua.

Державна регуляторна служба України: 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, факс 254-43-93, inform@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції надсилати поштою та на зазначені електронні адреси.

_________________________________

Повернутися вгору