Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката»

06.10.2021
  1. Розробник:

Міністерство розвитку громад та територій України.                                             

  1. Стислий виклад змісту проекту акта:

Проєктом наказу пропонується внести зміни до Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності, форми енергетичного сертифіката та форми витягу з енергетичного сертифіката з урахуванням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», зокрема щодо переходу бази даних енергетичних сертифікатів до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Також розроблення проєкту наказу зумовлено необхідністю усунення неузгодженостей чинного Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката з наказом Міністерства розвитку громад та територій України № 260 від 27 жовтня 2020 р. «Про затвердження Мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2020 р. за № 1257/35540, в частині положень щодо внесення показників енергетичної ефективності будівлі.

 3. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проект наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Порядку здійснення незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів», пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб сайті Міністерства розвитку громад та територій України в (www.minregion.gov.ua). 

  1. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.

  1. Зауваження та пропозиції направляти на адресу:

Директорат енергоефективності Міністерства розвитку громад та територій України.

01601,  м. Київ,  вул. В.Житомирська, 9,  тел./факс: (044) 207-18-43,       

obidnykao@minregion.gov.ua

Державна регуляторна служба України:

01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 239-76-40, inform@drs.gov.ua

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

_________________________

Повернутися вгору