Проект наказу Мінрегіону “Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів”

06.07.2016

 герб

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,
БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

 

 

ДКУД______

 

НАКАЗ

 

_________                                           Київ                                               №  _____

 

 

 

 

 

 

Про затвердження Порядку розрахунку
розміру кошторисної заробітної плати,
який враховується при визначенні
вартості будівництва об’єктів

 

Відповідно до частини другої статті  7  Закону України «Про ціни і ціноутворення», абзацу другого підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197, з метою встановлення єдиного механізму розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при  визначенні  вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів (далі – Порядок), що додається.
  2. Управлінню ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві (Шоломицька Л.М.) разом з Департаментом нормативно-правового регулювання (Дорофеєв М.Ю.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

 

  1. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра відповідно до розподілу функціональних обов’язків та повноважень.

 

 

Перший заступник Міністра                                                           В.А. НЕГОДА

 

Повернутися вгору