Проєкт наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката»

06.10.2021

ПРОЄКТ


МІНІСТЕРСТВО
РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 від _____________                                                                                № _________
Київ

Про внесення змін до Порядку проведення сертифікації
енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката

Згідно з частиною восьмою статті 7 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», підпункту 8 пункту 2 Плану заходів щодо створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №565-р, пункту 8 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 р. № 197 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 850),

НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни до Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11 липня 2018 року № 172 «Про затвердження Порядку проведення сертифікації енергетичної ефективності та форми енергетичного сертифіката», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 липня 2018 року за № 825/32277, виклавши їх в новій редакції, що додається.
  2. Директорату енергоефективності (Петрунін Д.) разом з Юридичним департаментом (Чепелюк О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  3. Цей наказ набирає чинності через тридцять днів з дня його офіційного опублікування.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Василя Лозинського.

Міністр                                                                               Олексій ЧЕРНИШОВ

Повернутися вгору