Незавершене житлове будівництво

14.09.2018

За даними обласних (Київської міської) державних адміністрацій, станом на 1 липня 2018 року вважаються проблемними 110 об’єктів житлового будівництва.

Найбільше таких об’єктів залишається у м. Києві – 28, у Київській області – 16, Черкаській – 9 та Одеській області – 9 об’єктів.

На цей час на 20 об’єктах здійснюються будівельні роботи попереднім замовником, 18 об’єктів для їх добудови передано новим замовникам, із них на 5 об’єктах відновлено будівельно-монтажні роботи.

На 78 об’єктах на цей час будівельні роботи не виконуються. Це близько 69 (%) загальної кількості проблемних. Причинами припинення будівництва є фінансові проблеми замовників (близько 37%), судові спори, майнові питання, кримінальні справи, банкрутство (близько 17%), оформлення дозвільних документів (близько 17%), відсутність власників, проектно-кошторисної документації, дозвільних документів, у тому числі об’єкти, будівництво яких не розпочато (більше 5%), а також розміщення об’єктів на тимчасово не підконтрольній території (24%).

Департамент містобудування, архітектури та планування територій 

Повернутися вгору