Наказ Мінрегіону від 19.10.2017 №274 “Про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства”

19.10.2017

герб

 

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

 

ДКУД_________

 

НАКАЗ

19.10.2017                                 Київ                                       №274

Про проведення громадської

експертизи діяльності Міністерства

 

Відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 р. № 976 (далі – Порядок), на підставі запиту громадської організації «Українська Демократія»

 

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити завідувача Сектору розвитку громадянського суспільства Шульгу С.О. відповідальною особою за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Українська Демократія» у зв’язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства.
  2. Відділу взаємодії із засобами масової інформації (Аверкіна Н.А.) в одноденний строк розмістити на веб-сайті Міністерства інформацію про надходження до Мінрегіону запиту громадської організації «Українська Демократія» щодо проведення громадської експертизи.
  3. Сектору розвитку громадянського суспільства (Шульга С.О.):
    • надати в установленому порядку громадській організації «Українська Демократія» матеріали, необхідні для проведення громадської експертизи, з урахуванням вимог та строку, визначених законами України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації» та Порядком;
    • направити громадській організації «Українська Демократія» копію цього наказу протягом трьох днів з моменту його видання.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра                                                                     В.А. НЕГОДА

Повернутися вгору