Громадськість запрошують взяти участь в опитуванні щодо Альбому безбар’єрних рішень

31.05.2021

Мінрегіон продовжує активно працювати над розробкою Альбому безбар’єрних рішень спільно з компанією Big City Lab та громадською організацією «Безбар’єрність». Альбом має стати зрозумілим путівником для керівників міст, тергромад, архітекторів, будівельних компаній, проєктувальників та кожного, хто хоче збудувати дружній безбар’єрний простір.

Аби врахувати в Альбомі всі важливі моменти, експерти з розвитку міст та територій наразі проводять опитування.  

Це дослідження допоможе більш глибоко зрозуміти проблеми, з якими стикаються представники маломобільних груп населення при користуванні парками, скверами, площами, вулицями, громадськими закладами тощо. 

Конструктивні пропозиції учасників опитування будуть враховані під час створення Альбому безбар’єрних рішень.

Як раніше зазначав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, наразі в Україні відбувається відхід від “старої системи, в якій людина мала пристосовуватися до існуючих стандартів і умов” й безбар’єрність стає новою суспільною нормою.

Нагадаємо, Альбом безбар’єрних рішень створюється у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Повернутися вгору