Громадські обговорення проєкту Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності стратегії завершилися

01.07.2021

Громадські обговорення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні завершені. Представники громадських та благодійних організацій, аналітичних центрів, місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, вітчизняні експерти, активні громадяни надали свої пропозиції до драфту документу.

«Дякуємо усім за активну участь у громадських обговореннях проєкту Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності. Дискусії були плідними. Найближчим часом всі пропозиції будуть детально розглянуті й конструктивні ідеї увійдуть у фінальний варіант документу», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Протягом останнього дня громадських обговорень проєкту Плану заходів учасники внесли свої пропозиції щодо досягнення інформаційної та цифрової безбар’єрності в Україні.

Нагадаємо, під час першого засідання Ради безбар’єрності розглянуто пріоритетні ініціативи міністерств у кожному з шести напрямків безбар’єрності, які увійдуть до Плану заходів на 2021-2022 роки на виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. 

Довідково

Розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. 

Експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР Єднання та ГО «Безбар’єрність», надає аналітичну та технічну підтримку міжвідомчій робочій групі при Кабінеті Міністрів для розробки Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності.

Громадські обговорення відбувались у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та ГО «Безбар’єрність» у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права. Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Розробка плану заходів здійснюється за підтримки ПРООН в Україні.

Повернутися вгору