Завтра стартують публічні онлайн-обговорення Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності

24.06.2021

25 червня стартують онлайн обговорення проєкту Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Обговорення проєкту проводитимуться 25, 29 та 30 червня 2021 року. Представники громадських та благодійних організацій, аналітичних центрів, вітчизняні та міжнародні експерти з питань безбар’єрності, представники місцевого самоврядування зможуть взяти участь в обговореннях. Для цього необхідно зареєструватися через форму: https://bit.ly/3xy2VUG.

Розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР Єднання та ГО «Безбар’єрність», надає аналітичну та технічну підтримку міжвідомчій робочій групі при Кабінеті Міністрів для розробки Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності.

Проєкт Плану заходів за посиланням https://bit.ly/3d7RGe8 

Повернутися вгору