Веб-ресурс «Відкрите просторове планування» (pMap)

27.03.2018

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 354 Мінрегіоном спільно з ГО «Офіс ефективного регулювання» розроблено та впроваджено веб-ресурс «Відкрите просторове планування» (pMap).

Проект «Відкрите просторове планування» (pMap) – проект, що спрямований сприяти відкриттю у мережі інтернет відомостей про просторове планування в Україні та популяризації використання таких відомостей у суспільстві.

Метою веб-ресурсу «Відкрите просторове планування» (pMap) – дозволити будь якій особі швидко зорієнтуватись у стані містобудівної документації по будь якій адміністративно-територіальній одиниці в Україні і у разі якщо містобудівна документація опублікована у мережі Інтернет, швидко отримати доступ до неї для перегляду. Доступ до містобудівної документації необхідний органам місцевої влади, бізнесу та громадськості для різних соціально-економічних та екологічних потреб, в тому числі для інвестиційного освоєння нових територій.

За допомогою веб-ресурсу:

– у відкритому доступі будь який користувач веб-ресурсу зможе знайти метадані про діючу містобудівну документацію для будь якої адміністративно – територіальної одиниці;

– працівники уповноважених органів містобудування та архітектури зможуть вносити та оновлювати відомості (метадані) про містобудівну документацію відповідного рівня по кожній адміністративно –територіальній одиниці.

Окрім того, веб-ресурс «Відкрите просторове планування» (pMap) є одним із кроків інформаційного наповнення містобудівного кадастру.

За наступним веб-посиланням можна перейти на зазначений веб-ресурс http://pmap.minregion.gov.ua/

Повернутися вгору