Забезпечення он-лайн доступу громадськості до генеральних планів : дані моніторингу за результатами 2014 року

22.01.2016

Забезпечення вільного доступу громади, у тому числі інвесторів, до Генеральних планів міст залишається пріоритетним питанням для Служб містобудівного кадастру всіх рівнів.

З метою моніторингу процесів забезпечення доступу до містобудівної документації в мережі інтернет Мінрегіоном узагальнено інформацію щодо кількості відповідних веб-сайтів органів місцевої влади на території країни.

За підсумком року на веб-сайтах розміщено 169 Генеральних планів міст, що складає 40% від наявних у містах Генеральних планів. Також, у вільному доступі знаходяться 94 Генеральні плани селищ міського типу та 1181 генеральний план сільських населених пунктів.

Що стосується інших видів містобудівної документації, на сьогоднішній день забезпечено розміщення 132 детальних планів території, 17 планів зонування території, 7 схем планування території області, 21 схема планування території району, та 53 одиниці іншої містобудівної документації. Всього в мережі інтернет громадськість має можливість ознайомитись з 1674 веб-ресурсами містобудівної документації.

Окрім розміщення на відповідних веб-сайтах, місцеві органи влади спрямовують свої дії також у напрямку надання громаді можливості ознайомитись з такими відомостями у загальнодоступних приміщеннях та шляхом їх публікації у місцевих друкованих засобах масової інформації. Всього таким чином оприлюднено 3372 одиниці містобудівної документації.

Контроль Міністерства за темпами відкриття громаді містобудівних відомостей у 2015 році буде продовжений.

Повернутися вгору