Мінрегіоном розроблено законопроект щодо коригування діючої житлової програми який схвалено в цілому Комітетом Верховної Ради України

31.03.2016

30 березня Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України було схвалено в цілому проект Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України “Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва” (щодо реалізації державних житлових програм» від 16.02.2016 р. № 4081).

Законопроектом передбачається надати додаткові преференції учасникам антитерористичної операції, в рамках реалізації програми доступного житла, яка реалізується за принципом 30 на 70.

Зокрема, пропонується визначити, щоб загальний розмір державної підтримки – 30% від вартості житла, що придбавається, був змінений в залежності від категорії громадян, які мають право на отримання такої підтримки. Завдяки цьому розмір державної підтримки учасникам АТО при придбанні доступного житла буде збільшено до 50% від вартості житла.

За результатом розгляду парламентським Комітетом одноголосно прийнято рішення підтримати внесений на розгляд проект Закону та рекомендувати Верховній Раді прийняти цей Законопроект в цілому.

Також членами Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства висловлено пропозицію при перегляді Закону про Держбюджет на 2016 рік передбачити видатки на діючі житлові програми.

    Повернутися вгору