На Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства заслухано звіт про хід виконання програм будівництва (придбання) доступного житла та кредитування молодіжного житлового будівництва

01.06.2016

Комітетом заслухано звіт щодо виконання програм будівництва (придбання) доступного житла та кредитування будівництва житла для молоді.

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства прийняв до уваги звіт та дійшов висновку, що ці програми важливі і користуються попитом серед громадян і будуть актуальними для внутрішньо-переміщених осіб та учасників антитерористичної операції.

Так, лише за програмою кредитування будівництва житла для молоді зареєстровано більше 11 тисяч бажаючих отримати житло.

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства прийняв бюджетну резолюцію щодо обов’язкового передбачення на програму будівництва (придбання) доступного житла та кредитування будівництва житла для молоді видатків при внесенні змін до Державного бюджету України на 2016 рік  та при розгляді Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік».

 

Довідково:

  • Програма будівництва (придбання) доступного житла реалізується відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 11.02.2009 № 140.
  • Програма кредитування будівництва житла для молоді реалізується відповідно до Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, затвердженою постановою Кабінету міністрів України від 24.10.2012 № 967.
Повернутися вгору