Проведення опитування серед фахівців сфери енергоефективності щодо розроблення проекту Професійного стандарту енергетичного аудитора будівель.

06.02.2023

Шановні експерти галузі енергоефективності!

Мінрегіоном здійснюється розроблення проекту Професійного стандарту енергетичного аудитора будівель в рамках діяльності створеної з цією метою Робочої групи відповідно до Наказу Мінрегіону від 25.10.2022 № 193 (зі змінами, внесеними Наказом від 01.12.2022 №237).

Відповідно до вимог Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року №373 та Методичних рекомендацій щодо розроблення професійних стандартів, схвалених рішенням Національного агентства кваліфікацій №1 протокол №3 (103) від 25.01.2023 р., на черговому засіданні Робочої групи було затверджено попередній Перелік трудових функцій та трудових дій, для проведення опитування серед фахівців за професією.

Також Робочою групою було встановлено наступні критерії до респондентів:

  • досвід роботи у сферах енергетики, енергетичної ефективності, енергозбереження, енергетичного аудиту, сертифікації енергетичної ефективності будівель, будівництва та архітектури або житлово-комунального господарства або займається викладацькою/науковою роботою в загаданих сферах;
  • не є Членом робочої групи з розроблення Професійного стандарту енергоаудитора будівель.

З огляду на викладене, в разі відповідності вищезазначеним критеріям звертаємося до Вас з пропозицією взяти участь у опитуванні та надіслати Ваші пропозиції згідно запропонованої нижче анкети до 15 лютого 2023 р. на електронну адресу [email protected]

Дякуємо за співпрацю!

Повернутися вгору