Запрацював е-кабінет енергоаудитора

09.12.2020

Запрацював електронний кабінет енергоаудитора, за допомогою якого атестовані фахівці з сертифікації енергетичної ефективності будівель зможуть виготовляти та реєструвати енергетичні сертифікати в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. Для початку роботи в системі необхідно авторизуватися за посиланням.

Для проходження реєстрації необхідним є використання електронного ключа фізичної особи для ідентифікації (за потреби, ключ можна отримати у будь-якому центрі сертифікації ключів, наприклад  ДФС чи Приватбанку). Інструкція користувача, посилання на онлайн-навчання, базу знань, групу підтримки користувачів будуть доступні після проходження авторизації користувачем.

Нагадуємо, що з 1 грудня 2020 року, відповідно до змін до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», енергетичний сертифікат має виготовлятися енергоаудитором з використанням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва з присвоєнням сертифікату реєстраційного номера в цій системі. Перелік енергетичних сертифікатів та енергоаудиторів формується та ведеться в рамках функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва у розділі «Енергоефективність».

Доступ до енергетичних сертифікатів є відкритим та безоплатним через портал Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Повернутися вгору