Встановлення котла на біопаливі на котельні вул. Тролейбусна, 40а» м.Івано-Франківськ

06.12.2018
Термін реалізації проекту 2017 рік
Проблемні питання, що вирішується проектом Часткове заміщення використання природного газу. Заміна морально-застарілого обладнання на сучасне, енергоефективне.
Суть проекту Установка котла на відходах деревини потужністю 4 МВт, модернізація обладнання котельні з установкою утилізаторів та мережних насосів з частотними регуляторами.
Особливості проекту Використання котла на біопаливі дасть можливість зменшити залежність від імпортного природного газу. Установка енергоефективного обладнання вплине на зменшення споживання енергоносіїв.
Вартість та джерела фінансування проекту Ціна Контракту: 1 193 106 євро, з них 799 200 євро грантові кошти та 393 906 євро кредитні кошти ЄБРР.
Ступінь завершеності проекту 100%
Територія охоплення проекту Мікрорайон «Пасічна» м.Івано-Франківська
Ініціатори та основні виконавці проекту органи місцевого самоврядування, ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»
Сектор впровадження проекту житловий фонд;

комунальні/державні заклади освіти, охорони здоров’я, культури;

інші сектори.

Сфера впровадження проекту теплопостачання;

постачання гарячої води;

Основні технологічні рішення в проекті У даній котельні встановлено один котел на відходах деревини потужністю 4 МВт та ККД 87% та конденсаційний економайзер з системою очищення конденсату. Даний котел є повністю автоматизований із виведенням всіх параметрів обладнання на монітор, який встановлений в кімнаті машиністів. Конденсаційний економайзер забезпечує очищення та зменшення температури димових газів.

До існуючих газових котлів встановлено два утилізатори та два мережних насоси. Утилізатори встановлені для зменшення температури димових газів з 180 С° до 100 С°, що дає економію природного газу. Встановлено також 2 мережні насоси з частотними регуляторами, що дають економію електроенергії орієнтовно 600 кВт/год в добу.

Економія енергоносіїв від проекту природний газ – 2660 тис.куб. м./рік;

електроенергія –196 тис.кВт/рік;

в. т. числі – 3156 т .у. п./рік

Заощадження коштів від реалізації проекту 4046 тис.грн./рік .
Ефективність реалізації проекту висока
Додаткова інформація щодо реалізації проекту
Повернутися вгору