м. Вінниця, вул. Зулінського, 9

27.02.2019

 

Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Київська – Зулінського.

Місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Зулінського, 9

 

Термін реалізації проекту грудень 2015 року – 2019 рік
Проблемні питання, що вирішуються проектом Проектом впроваджуються рішення, що дозволяють зробити основним джерелом теплової енергії котельню на біомасі, яка забезпечуватиме споживачів мікрорайону Київська – Зулінського послугами з гарячого водопостачання в міжопалювальний період та частково забезпечувати споживачів теплопостачанням  в опалювальний період. Всі споживачі мікрорайону послуги з теплопостачання отримуватимуть через ІТП, які обладнані погодозалежним регулюванням. Обладнання ІТП підключене до SCADA, яка дозволяє в онлайн режимі отримати необхідну інформацію, щодо роботи обладнання з диспетчерського пульта, та відповідно в найкоротші терміни відреагувати та усунути можливі недоліки, що впливають на якість та надійність надання послуг з теплопостачання та ГВП споживачам.

Також, виконано повну оптимізацію теплових мереж, що дозволила перейти з 4-ьох трубної на 2-ох трубну систему теплопостачання та вивести з експлуатації ЦТП.

Суть проекту Реконструкція газової котельні – встановленою потужністю 13,5 МВт та будівництво твердопаливної котельні зі складом тріски – 3,3 МВт по вул.Зулінського,9. Повна реконструкція теплових мереж загальною протяжністю 9,3 км в двотрубному вимірі та улаштування ІТП в кількості 68 од. ІТП.
Особливості проекту Проект реалізується в рамках «Проекту з енергоефективності у м.Вінниця» за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської конфедерації.

Підприємство проводило міжнародні торги за правилами закупівель Швейцарської конфедерації.

Обладнання представлено найкращими заводами виробниками, а в автоматизацію технологічних рішень закладені найкращі технологічні рішення.

Вартість та джерела фінансування проекту –          внесок української сторони (Вінницька міська рада та КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго») 49,8 млн.грн.;

–          гранти та міжнародна технічна допомога 6,1 млн. шв.фр.

Ступінь завершеності проекту –          90%. Проект реалізовано частково. Обладнання котельні знаходиться на стадії вводу в експлуатацію.
Ініціатори та основні виконавці проекту Міністерство регіонального розвитку, Вінницька міська рада, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», Fela Planung AG, Viessmann Schweiz AG
Сектор впровадження проекту –          підприємства житлово-комунального господарства.
Сфера впровадження проекту –          теплопостачання;

–          постачання гарячої води.

Основні технологічні рішення в проекті –          використання альтернативних видів палива.
Економія енергоносіїв від проекту –          природний газ – 3,4 млн. куб.м./рік;

в т.ч. – 3,9 тис.т.у.п./рік.

Заощадження коштів від реалізації проекту –          висока. Економія коштів за рахунок зменшення споживання природнього газу становить 26,8 млн.грн.
Ефективність реалізації проекту: –          висока.

 

Додаткова інформація
    Повернутися вгору