Визнач серію свого будинку – зроби крок назустріч енергозбереженню!

13.12.2017

Керівництво міста Херсона спільно з КП «Херсонська енергосервісна компанія» робить крок назустріч ОСББ і започатковує програму з визначення серії будинків.

На даний час в місті створено вже близько 600 ОСББ. Для формування цього ринку потрібно зробити перший крок – систематизувати житлові будинки міста за будівельними серіями. Це дасть змогу повторного застосування розроблених проектів до будинків аналогічної серії.

За результатами такої роботи буде створена база даних будинків, впорядкована за серіями, що дасть можливість централізовано розробляти проекти з енергоефективності житлового фонду міста Херсона для залучення інвестицій.

Зображення фасаду будинку в електронному вигляді (фото), поповерховий план та інші документи стосовно будинку, які є в наявності, допоможуть пришвидшити процес визначення серії будинку.

05.09.2017 року №905 на ХV сесії міської ради VII скликання прийнято рішення про звернення Херсонської міської ради  щодо підтримки ініціативи міста Херсона і надання акції «Визнач серію свого будинку – зроби крок назустріч енергозбереженню!» статусу всеукраїнської.

Ознайомитися з програмою можна тут.

 

 

     *Контактна інформація Херсонська міська рада: 73000, м. Херсон, просп.Ушакова, 3, тел./факс: (0552)266626, e-mail: admin@city.kherson.ua

 

Повернутися вгору