Постійна українсько-баварська робоча комісія

22.01.2021

У рамках Комісії створено 4 Робочі групи:

  1. Економіка та інвестиції.
  2. Безпека та правоохоронні органи.
  3. Сільське господарство, продовольство, лісництво.
  4. Наукове та гуманітарне співробітництво.

Кількість проведених засідань: 11 засідань.

Останнє засідання: 23 – 24.10.2019, м. Нюрнберг.

Наступне засідання: 12-те засідання Комісії має відбутися у м. Києві.

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувалися під час останнього засідання: торгівля, інвестиції, співробітництво між міністерствами внутрішніх справ та антикорупційними органами, співробітництво у галузі сільського та лісового господарства, енергоефективність, наукове співробітництво, гуманітарна сфера.

У рамках останнього засідання Комісії підписано:

  1. Спільна заява за результатами засідання.
  2. Спільна робоча програма на 2020-2021 роки.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • здійснення ознайомчих візитів, обмін досвідом та інформацією у сфері боротьби з економічними злочинами, наркозлочинністю, кіберзлочинністю та корупцією;
  • посилення співпраці між українськими та баварськими партнерськими науковими інституціями шляхом спільного користування нових 15 центрів для наукових досліджень;
  • обмін досвідом з питань реформування та удосконалення збалансованого лісоуправління, функціонування ринку деревини, підвищення ефективності та конкурентоздатності лісогосподарств, адаптації до змін клімату.

17 листопада 2020 року Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів робочу зустріч з Керівником реферату міжнародних відносин Баварської державної канцелярії, Співголовою Постійної українсько-баварської робочої комісії Крістофом Штьоклє та керівником бюро Вільної держави Баварія Вікторією Калініченко.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо здійснення обміну досвідом у боротьбі з COVID-19. Домовились розглянути пропозиції баварських компаній щодо співпраці з Україною та здійснити інтенсифікацію українсько-баварського співробітництва між Баварією та українськими територіями та громадами, а також в рамках імплементації зеленого курсу ЄС. Сторони домовились провести наступне засідання Комісії наприкінці 2021 року.

Повернутися вгору