Повідомлення про прийом заявок на участь у майбутніх інфраструктурних проектах в рамках співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (далі – МБРР)

05.05.2021

В рамках виконання Угоди про позику від 26 травня 2014 року № 8391-UA між Україною та МБРР, Міністерством розвитку громад та територій України впроваджується проект «Другий проект розвитку міської інфраструктури» (далі – Проект).

Серед іншого, Проектом передбачена можливість підготовки техніко-економічних обґрунтувань майбутніх інфраструктурних проектів у сфері водопостачання та водовідведення (далі – МІП).

З метою належної підготовки техніко-економічного обґрунтування для залучення інвестицій пропонуємо надати заявку на участь у Проекті для розгляду Мінрегіоном.

Звертаємо увагу, що потенційні Кінцеві Бенефіціари/органи влади, зацікавлені в участі у МІП, повинні підготувати і подати на розгляд Мінрегіону такі документи:

– заповнена належним чином Анкета на участь у МІП (див. Додаток 1);

– зведений перелік проектів, які пропонуються для реалізації у рамках МІП, якщо доцільно (див. Додаток 2);

– рішення органу, у сфері управління якого знаходиться Кінцевий Бенефіціар, про підтримку проекту та визначення позичальника.

Кінцевий термін надання документів 31 травня 2021 року.

Електрона адреса для надання документів: suiphead@gmail.com; anhelovol@minregion.gov.ua (будь-ласка, адресуйте лист на обидві електронні адреси).

Критерії відповідності:

Критерії прийнятності

Підхід

Так

Ні

1

Заявка на участь (Анкета)

 

Належним чином заповнена анкета офіційно подана до Мінрегіону

Шаблони Анкет розроблені ЦГУП

 

 

2

Бенефіціари

 

 

 

 

Кінцевий Бенефіціар кредиту – центральний або місцевий орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, державне або комунальне підприємство (включаючи підприємства державна чи комунальна частка в яких перевищує 50 %)

 

 

 

 

Кінцевий Бенефіціар не знаходиться в процесі приватизації або не планує приватизацію на момент отримання підтримки від міської ради

 

 

 

3

Прийнятність сектору

 

 

 

 

Проект реалізується в секторі водопостачання та/або водовідведення

 

 

 

4

Вартість проекту

 

 

Вартість проекту не менше ніж 3 млн. дол. США

 

 

 

5

Підтримка органу влади

 

 

Письмові докази підтримки з боку ради органу влади, в сфері управління якого знаходиться Кінцевий Бенефіціар

Рішення міської/районної/ обласної ради щодо визначення Позичальника та підтримку проекту

 

 

 

Повернутися вгору