Закупівлі за міжнародними процедурами це економія бюджету і коштів громадян

31.01.2017

Наприкінці 2014 року Мінрегіон розпочав реалізацію проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Загальна вартість проекту складає 315,5 млн доларів США. Проект має на меті допомогти комунальним підприємствам міст-учасників покращити енергоефективність, надійність та якість послуг з одночасним зменшенням їх вартості. Учасниками проекту є вісім підприємств:

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»,

КП «Дніпротеплоенерго» ДОР»,

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»,

MКП «Херсонтеплоенерго»,

КП «Харківські теплові мережі»,

КП «Міськтепловоденергія»,

ТОВ-фірма «ТехНова» (КЕП Чернігівська ТЕЦ),

КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Мінрегіон як відповідальний виконавець проекту здійснює регулярний моніторинг процесу реалізації на містах. 19 січня керівник центральної групи впровадження проекту Станіслав

Терлецький разом з керівником регіональної групи впроваждення міста Харків Романом Зінченко проінспектували об’єкти, на яких компанія AXIS industries почала тестове встановлення лічильників тепла з обладнанням для погодного регулювання.

8

IMG_5353

6

IMG_5355

Контракт UDHEEP-KHTM-ICB-17 передбачає встановлення 1000 теплових лічильників та іншого механічного та електричного обладнання в теплових пунктах житлових будинків міста Харків. Початкова вартість контракту складала 9 000 000 дол. США. За рахунок проведення тендерних торгів за правилами та процедурами Світового банку вдалося досягти економії у майже 2 000 000 дол. США.

Станом на січень 2017 року в рамках впровадження проекту підписано 29 контрактів, вартість яких за планом закупівель складала 43,25 млн дол. США. Після проведення тендерних процедур їх фактична вартість склала 29,2 млн дол. США, що дало економію у 14,05 млн дол. США

Повернутися вгору