Презентаційні матеріали навчального семінару 30.03.2017

31.03.2017

30 березня під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з питань європейської інтеграції Романа Чуприненка та за участю представників Європейського Інвестиційного Банку та Програми Розвитку ООН у Мінрегіоні відбувся навчальний семінар для учасників проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

У семінарі взяли участь представники областей-учасників Програми —  Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької та Харківської.

У ході дискусії представникам кінцевих бенефіціарів Програми було надано низку роз’яснень з питань тендерних процедур, відкриття субрахунків та закупівель послуг з технічного нагляду для проектів, які затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1068 (зі змінами).

Мінрегіон докладає всіх зусиль для подальшої ефективної реалізації «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» та зміцнення інституційної спроможності регіонів. Для цього заплановано проводити такі семінари на постійній основі з метою якнайкращого та всебічного інформування кінцевих бенефіціарів щодо подальших найважливіших процедур

Нижче прикріплені презентаційні матеріали навчального семінару з питань проведення тендерних процедур та закупівель послуг з технічного нагляду. Крім того надаються проекти документів щодо здійснення закупівель послуг з технічного нагляду для розгляду кінцевими бенефіціарами Програми. Просимо надати коментарі/зауваження з відповідним обгрунтуванням на е-mail [email protected] до 6 квітня 2017 року.

Повернутися вгору