Запрошуємо до участі у проекті “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”

14.07.2016

Потенційним учасникам проекту “Надзвичайна

кредитна програма для відновлення України”

 

З метою подолання наслідків військового конфлікту у східній частині України, включаючи вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб, 22 грудня 2014 року підписано Фінансову угоду (Проект “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”, далі – Програма) між Україною та Європейським інвестиційним банком на залучення кредитних ресурсів у розмірі 200 млн. євро (20 квітня 2015 року вищезгадану угоду ратифіковано Законом України № 346-VIII).

В рамках продовження реалізації Програми наразі спільно з ЄІБ здійснюються заходи щодо визначення нових її учасників.

Для участі у Програмі просимо належним чином заповнити та надіслати до Мінрегіону Анкету(-и) та Перелік субпроектів, які пропонуються до участі у Програмі, за формами, що додаються.

Звертаємо увагу на те, що на даному етапі щодо субпроектів, які будуть реалізовуватись в зоні до 25 км відносно «лінії розмежування» Банком встановлено додаткові обмеження: до розгляду приймаються субпроекти соціального спрямування вартістю до 1 млн. Євро (субпроекти в такій зоні вартістю більше 1 млн. євро потребуватимуть більш глибокого вивчення; інші сектори, в тому числі  відновлення об’єктів транспортної інфраструктури (мости, автомобільні дороги, елементи залізничного сполучення) до розгляду не приймаються).

Пропозиції (заповнені анкети, разом із зведеним переліком субпроектів) приймаються до 31.08.2016 в паперовому вигляді на офіційну адресу Мінрегіону та в електронному вигляді (включаючи всі додатки до анкети) на електронну адресу [email protected] з темою листа «НКПВУ / {назва заявника}» (електронні листи мають бути надіслані з офіційної електронної адреси заявника, з поштових серверів загального користування анкети на опрацювання не приймаються).

За результатами узагальнення отриманих пропозицій до подальшого розгляду допускатимуться анкети, які було отримано в паперовому вигляді за підписом уповноважених осіб.

 

Нагадуємо, що :

  1. відповідно до умов Фінансової угоди кінцевими бенефіціарами позики можуть виступати центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоуправління, а також державні і комунальні підприємства.
  2. проект охоплює три географічні місцевості:

райони, що зазнали негативного впливу у Донецькій і Луганській областях під контролем Уряду України;

три навколишні області (Харківська, Дніпропетровська і Запорізька), які зазнають сильного тиску на соціальні послуги та іншу інфраструктуру в зв’язку із значним припливом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та іншими порушеннями, пов’язаними із конфліктом;

конкретні місцеві ради в інших областях, що приймають значні припливи ВПО, для надання допомоги у вирішенні проблем посиленого тиску на соціальну інфраструктуру та розселення.

Повернутися вгору