До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ПЕРЕЛІКУ ПРОЕКТІВ ПРМІУ

28.09.2017

В рамках продовження роботи, спрямованої на ефективну реалізацію спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (ПРМІУ) інформуємо про завершення другого та третього етапів відбору потенційних кінцевих бенефіціарів Програми, як це передбачено розділом 4 Операційного посібника програми (ОПП).

В травні 2017 року Оціночними групами у складі місцевих та іноземних експертів (в розрізі секторів) проведено оцінку прийнятних проектів за критеріями якості та доцільності (скринінг – другий етап відбору, п. 4.4 ОПП), після чого проекти відранжовано в залежності від кількості присвоєних балів та сформовано Попередній перелік проектів Програми (28 проектів загальною вартістю 575,5 млн. євро, посилання).

В серпні – вересні поточного року Мінфіном проведено оцінку фінансового стану потенційних кінцевих бенефіціарів, яких було визначено за результатами скринінгу (третій етап відбору, п. 4.5 ОПП).

Відповідно до вимог ОПП 22.09.2017 проведено засідання Координаційного комітету, за результатами якого затверджено остаточний варіант Попереднього переліку проектів ПРМІУ, а саме:

  • 22 проекти загальною вартістю 475,8 млн. євро, як основні проекти,
  • 6 проектів загальною вартістю 99,7 млн. євро, як резервні проекти (доступні для завантаження за посиланням нижче).

 

До основного переліку проектів включено проекти, які отримали найбільшу кількість балів за результатами скринінгу, позитивний висновок Мінфіну за результатами оцінки фінансового стану потенційних Кінцевих Бенефіціарів та загальна вартість яких не перевищує визначений обсяг фінансування (400 млн євро – фінансування за рахунок кредитних коштів та 80 млн. євро або 20 % – співфінансування зі сторони кінцевих бенефіціарів – витрати на сплату ПДВ).

Щодо проектів з основного переліку розпочато роботу з уточнення їх поточного стану та готовності документації для подання на комплексну перевірку до ЄІБ (п. 4.6 ОПП).

Проекти з резервного переліку можуть бути додатково розглянуті у випадку, якщо не всі проекти, що увійшли до основного переліку, в подальшому реалізовуватимуться в рамках Програми (проекти не пройдуть комплексу перевірку ЄІБ, за результатами оцінки обсяг фінансування відібраних проектів буде переглянуто в сторону зменшення тощо; п. 4. 4 ОПП).

Повернутися вгору