До уваги потенційних підрядників за проектами у сфері Енергоефективність громадських будівель: щодо проведення семінару

20.01.2022

В рамках ПРМІУ реалізуються проекти з енергоефективної реконструкції громадських будівель у кількох містах. Ці проекти наразі знаходяться на етапі закупівель робіт, і деякі тендери будуть оголошені найближчим часом.

Для підрядників, які розглядають можливість участі у тендерах на будівельні роботи, планується проведення семінару із розглядом наступних питань:

  • короткий огляд ПРМІУ;
  • зміст реноваційних робіт, які будуть проводитись у будівлях;
  • опис процесу закупівель;
  • опис тендерної документації;
  • ознайомлення з умовами контракту;
  • огляд Плану екологічного і соціального менеджменту (ПЕСМ).

Семінар проводитиметься українською та англійською мовами (участь у заході безкоштовна).

Підрядники запрошуються відвідати його особисто у Готелі «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4) 26 січня 2022 року o 11:00 або приєднатись дистанційно за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/86023420770?pwd=ekk2Tkpicmh5K0xXOWphK0JPc25Ldz09 або https://youtu.be/0jYLBemyIcA.

Відеозапис семінару буде доступний на вебсайті ПРМІУ для завантаження і додаткових консультацій за посиланням http://umip.org.ua/en/category/announcements/.

Прохання зареєструватися, щоб відвідати семінар та отримати матеріали семінару та документацію, за посиланням: https://forms.gle/oLtSoAT2Yboy2eAe6.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та участі в семінарі, будь-ласка, звертайтесь – до Сілко Анни (+380952788700, [email protected]).

Повернутися вгору