До уваги потенційних учасників ПРМІУ: ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ОЦІНКИ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ПРМІУ

07.10.2021

В рамках встановленого періоду для подання нових заявок на участь у ПРМІУ до Мінрегіону надійшло 37 анкет з відповідними документами, а саме:

  • 30 щодо проектів у сфері водопостачання і водовідведення;
  • 7 щодо проектів у сфері поводження з ТПВ.

Відповідно до вимог Операційного посібника Програми (розділ 4) відбір проектів для реалізації у рамках ПРМІУ здійснюється у три етапи після оголошення запрошення на участь:

  • перевірка відповідності Проектів встановленим критеріям прийнятності;
  • скринінг якості та доцільності Проектів;
  • оцінка фінансового стану Кінцевих Бенефіціарів.

За результатами оцінки відповідно до вимог ОПП підготовлено Попередній перелік проектів ПРМІУ (додається), до якого включено 3 проекти: 2 проекти у сфері водопостачання та водовідведення в містах Бровари та Стрий, а також 1 проект у сфері поводження з ТПВ у м. Миколаїв. Загальна вартість цих проектів близько 57 млн. євро, обсяг фінансування за рахунок кредитних коштів 47,5 млн. євро.

За рішенням Координаційного комітету від 28 вересня 2021 ці проекти допущено до третього етапу відбору – проведення оцінки фінансового стану Кінцевих бенефіціарів.

Крім цього ще два проекти у сфері водопостачання та водовідведення в містах Ужгород та Золотоноша загальною вартістю близько 26 млн. євро включено до Резервного переліку проектів ПРМІУ (додається), що можуть бути додатково розглянуті та допущені до третього етапу скринінгу у разі, якщо якийсь із вищезгаданих проектів не пройде оцінку фінансового стану чи з інших причин не зможе розглядатись в подальшому як учасник ПРМІУ.

Повернутися вгору