До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ГОТОВНОСТІ (3-й пул) та ПОПЕРЕДНЬОГО ПЕРЕЛІКУ ПРОЕКТІВ ПРМІУ (версія 4)

24.12.2020

За результатами роботи, проведеної потенційними Кінцевими Бенефіціарами ПРМІУ, а саме КП «Луцькводоканал» та Камянською міською радою, завершено підготовку ТЕО за міжнародними стандартами та інших документів, необхідних для подання проектів на комплексну перевірку до ЄІБ, як це визначено Фінансовою угодою та ОПП.

З огляду на зазначене, 23.12.2020 проведено засідання Координаційного комітету, за результатами якого затверджено Перелік проектів з високим ступенем готовності (3-й пул) – 3 проекти загальною вартістю близько 40 млн. Євро у сфері водопостачання та водовідведення в місті Луцьк та у сферах енергоефективність будівель і зовнішнє освітлення в місті Камянське (додається).

Разом з цим з огляду на виключення деяких проектів з ПРМІ, а також уточнення обсягу фінансування щодо раніше затверджених проектів під час засідання Координаційним комітетом затверджено також оновлений Попередній перелік проектів ПРМІУ (версія 4, додається).

Повернутися вгору