До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ГОТОВНОСТІ (4-й пул), ПОПЕРЕДНЬОГО ПЕРЕЛІКУ ПРОЕКТІВ ПРМІУ (версія 5) та оновленого ОПП (версія 4)

26.04.2021

За результатами роботи, проведеної КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» спільно з Консультантами технічної підтримки та ГУПП, завершено підготовку ТЕО за міжнародними стандартами та інших документів, необхідних для подання проекту на комплексну перевірку до ЄІБ, як це визначено Фінансовою угодою та ОПП.

З огляду на зазначене, 20.04.2021 проведено засідання Координаційного комітету, за результатами якого затверджено Перелік проектів з високим ступенем готовності (4-й пул), що додається. До цього переліку включено один проект вартістю близько 32,4 млн. євро у сфері водопостачання та водовідведення в місті Маріуполь.

З огляду на виключення деяких проектів з ПРМІ, а також уточнення обсягу фінансування щодо раніше затверджених проектів під час засідання Координаційним комітетом затверджено також оновлений Перелік проектів ПРМІУ (версія 5), що додається.

Крім цього уточнено положення Операційного посібника програми в частині процесу схвалення проектів (пункт 4.6 щодо проведення тендерних процедур) та механізму оцінки тендерів (пункт 6.3.9 щодо повноважень голови та секретаря тендерних комітетів). Оновлений ОПП (версія 4) українською та англійською мовами додаються.

Повернутися вгору