До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: ЗАПРОШУЮТЬСЯ НОВІ УЧАСНИКИ ДО УЧАСТІ В ПРМІУ

26.04.2021

З огляду на наявність нерозподіленого обсягу позики до участі в ПРМІУ запрошуються проекти у сфері водопостачання і водовідведення, а також у сфері поводження з побутовими відходами (на підконтрольних територіях).

Відповідно до вимог Фінансової угоди:

Загальний період погашення позики (з урахуванням пільгового періоду):

  • 15 років для проектів у сфері поводження з побутовими відходами;
  • 30 років для проектів у сфері водопостачання та водовідведення.

Пільговий період:

  • 3 роки для проектів у сфері поводження з побутовими відходами;
  • 8 років для проектів у сфері водопостачання та водовідведення.

Строки будівництва за проектами не можуть перевищувати тривалість пільгового періоду.

Кінцевими бенефіціарами частини позики можуть виступати центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства (включаючи підприємства, державна чи комунальна частка в яких більше 50 %).

Вартість проекту має складати не менше 10 млн. євро.

Реалізація проекту в рамках ПРМІУ потребуватиме співфінансування зі сторони Кінцевого бенефіціара в обсязі, необхідному для покриття витрат на ПДВ.

Проект має відповідати регіональній чи муніципальній програмі з розвитку відповідного сектору, а також бути технічно доцільним, фінансово життєздатним, прийнятним з точки зору впливу на навколишнє середовище та соціальну сферу.

З урахуванням останнього досвіду підготовки містами заявок на участь у Програмі, а також з огляду на стан готовності інших проектів, включених до ПРМІУ, звертаємо увагу на те, що:

– до розгляду прийматимуться лише заявки, в яких чітко визначено плановий обсяг робіт та орієнтовна вартість проекту;

– перевага надаватиметься проектам, щодо яких, окрім заявки, наявна також додаткова документація (ТЕО, проектна документація, бізнес-план тощо).

Заявки на участь приймаються до 1 липня 2021 року.

Просимо заповнити анкети (додаються) та підписані відскановані варіанти подати разом із наявними документами щодо проекту на електронні адреси: freishynzm@minregion.gov.ua; o.fedevych@umip-pmsu.org; p.pakholko@umip-pmsu.org; office@umip-pmsu.org.

У разі виникнення питань звертатися за наступними телефонами: (044) 207-18-66, (063) 487-01-14.

Повернутися вгору