До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: запрошуються нові учасники до участі в ПРМІУ

09.07.2021

У квітні 2021 року з огляду на наявність нерозподіленого обсягу позики ЄІБ за Фінансовою угодою від 23.07.2021 № 81.425 було опубліковано Запрошення на участь у ПРМІУ проектів у сфері водопостачання і водовідведення, а також у сфері поводження з побутовими відходами (на підконтрольних територіях України) з кінцевою датою подання заявок на участь до 01 липня 2021 року.

Враховуючи наявність численних запитів від потенційних Кінцевих бенефіціарів з проханням продовжити період подання документів на участь в ПРМІУ з метою підготовки необхідних документів, кінцевий термін подання заявок на участь в Програмі продовжено до 20 вересня 2021 року.

Відповідно до вимог Фінансової угоди:

Загальний період погашення позики (з урахуванням пільгового періоду):

  • 15 років для проектів у сфері поводження з побутовими відходами;
  • 30 років для проектів у сфері водопостачання та водовідведення.

Пільговий період:

  • 3 роки для проектів у сфері поводження з побутовими відходами;
  • 8 років для проектів у сфері водопостачання та водовідведення.

Строки будівництва за проектами не можуть перевищувати тривалість пільгового періоду.

Кінцевими бенефіціарами можуть виступати центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства (включаючи підприємства, державна чи комунальна частка в яких більше 50 %).

Вартість проекту має складати не менше 10 млн. євро.

Реалізація проекту в рамках ПРМІУ потребуватиме співфінансування зі сторони Кінцевого бенефіціара в обсязі необхідному для покриття витрат на ПДВ.

Проект має відповідати регіональній чи муніципальній програмі з розвитку відповідного сектору, а також бути технічно доцільним, фінансово життєздатним, прийнятним з точки зору впливу на навколишнє середовище та соціальну сферу.

З урахуванням останнього досвіду підготовки містами заявок на участь у Програмі, а також з огляду на стан готовності інших проектів, включених до ПРМІУ, звертаємо увагу на те, що:

  • до розгляду прийматимуться лише заявки, в яких чітко визначено плановий обсяг робіт та орієнтовна вартість проекту;
  • перевага надаватиметься проектам, щодо яких, окрім заявки, наявна також додаткова документація (ТЕО, проектна документація, бізнес-план тощо).

Просимо заповнити анкети (додаються) та підписані відскановані варіанти подати разом із наявними документами щодо проекту на електронні адреси: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected].

У разі виникнення питань звертатися за наступними телефонами: (044) 207-18-66, (063) 487-01-14.

Повернутися вгору