До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: ЗАПРОШУЮТЬСЯ НОВІ УЧАСНИКИ ДО УЧАСТІ В ПРМІУ

29.12.2020

23.12.2020 проведено засідання Координаційного комітету, за результатами якого, серед іншого, затверджено оновлений Перелік проектів ПРМІУ. З огляду на виключення деяких проектів з ПРМІ, а також уточнення обсягу фінансування щодо раніше затверджених проектів наразі наявний нерозподілений обсяг позики, що дозволяє запросити до участі в ПРМІУ нових учасників.

За результатами попередніх обговорень з ЄІБ до участі в ПРМІУ запрошуються проекти у сфері водопостачання і водовідведення, а також у сфері поводження з побутовими відходами, спрямовані  на вирішення проблемних питань Приазов’я (Донецька область – підконтрольні Уряду України території, Запорізька та Херсонська області).

Відповідно до вимог Фінансової угоди:

Загальний період погашення позики (з урахуванням пільгового періоду):

  • 15 років для проектів у сфері поводження з побутовими відходами;
  • 30 років для проектів у сфері водопостачання та водовідведення.

Пільговий період:

  • 3 роки для проектів у сфері поводження з побутовими відходами;
  • 8 років для проектів у сфері водопостачання та водовідведення.

Строки будівництва за проектами не можуть перевищувати тривалість пільгового періоду.

Кінцевими бенефіціарами частини позики можуть виступати центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні та комунальні підприємства (включаючи підприємства, державна чи комунальна частка в яких більше 50 %).

Вартість проекту має складати не менше 10 млн. Євро.

Реалізація проекту в рамках ПРМІУ потребуватиме співфінансування зі сторони Кінцевого бенефіціара в обсязі, необхідному для покриття витрат на ПДВ.

Проект має відповідати регіональній чи муніципальній програмі з розвитку відповідного сектору, а також бути технічно доцільним, фінансово життєздатним, прийнятним з точки зору впливу на навколишнє середовище та соціальну сферу.

Заявки на участь приймаються до 1 березня 2021 року.

Просимо заповнити анкети, що додаються, та підписані відскановані варіанти подати разом із наявними документами щодо проекту (ТЕО, бізнес-план, проектна документація тощо) на електронні адреси: freishynzm@minregion.gov.ua, o.fedevych@umip-pmsu.org, p.pakholko@umip-pmsu.org, office@umip-pmsu.org.

У разі виникнення питань звертатися за наступними телефонами: (044) 207-18-66, (063) 487-01-14.

Повернутися вгору