До уваги потенційних учасників спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»: ЩОДО ФОРМУВАННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ПЕРЕЛІКУ ПРОЕКТІВ ПРМІУ ТА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОЦІНКИ ФІНАНСОВОГО СТАНУ

21.07.2017

В рамках продовження роботи, спрямованої на реалізацію проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», у відповідності до п. 4.4 Операційного Посібника Програми (ОПП) завершено етап скринінгу якості та відповідності проектів ПРМІУ.

 

У результаті скрінінгу сформовано Попередній перелік проектів ПРМІУ (додається).

 

З огляду на вищевикладене, інформуємо потенційних кінцевих бенефіціарів, зазначених в переліку, про необхідність подання до Мінфіну документів для проведення оцінки їх фінансового стану у відповідності до п.4.5. ОПП.

 

Довідково: п. 4.5. ОПП «Кінцеві Бенефіціари повинні подати всю необхідну інформацію для оцінки фінансового стану протягом 30 календарних днів з моменту повідомлення про включення їх проектів до Попереднього переліку Проектів ПРМІУ» 

 

Таким чином, кінцевий термін надання інформації, необхідної для оцінки фінансового стану, до Міністерства Фінансів- 23 серпня 2017 року.

 

Також принагідно зауважуємо, що включення проекту до Попереднього переліку проектів ПРМІУ не є гарантією отримання проектом фінансування, оскільки для отримання фінансування у рамках ПРМІУ проект повинен пройти всі етапи процесу скринінгу, відбору та схвалення, детально описані у Таблиці 4 п. 4.7. Операційного Посібника Програми.

 

 

Повернутися вгору