Інформація щодо реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»

01.10.2020

В рамках реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ) наразі здійснюється оцінка тендерних пропозицій до проекту «Модернізація вуличного освітлення в м. Дніпро» на визначення виконавця робіт з реконструкції системи зовнішнього освітлення в місті Дніпрі, а також надавача послуг із комплексного нагляду за реалізацією цього проекту.

Проект «Модернізація вуличного освітлення в м. Дніпро» є одним із двадцяти проектів запланованих до реалізації в рамках ПРМІУ.

Десять проектів у сферах централізованого теплопостачання, енергоефективності будівель та зовнішнього освітлення отримали підтвердження від Європейського інвестиційного банку щодо можливості виділення коштів позики на їх фінансування. По шести проектах із зазначених підписано угоди про передачу коштів позики.

За підтримки консультантів, відібраних Європейським інвестиційним банком, завершується підготовка тендерної документації щодо проектів з високим ступенем готовності. До кінця року планується оголосити тендери щонайменше за трьома проектами у сферах водопостачання та водовідведення і централізованого теплопостачання.

Для забезпечення належного проведення тендерних процедур Європейським інвестиційним банком у 2019 році підписано угоди про співробітництво щодо надання технічної підтримки для реалізації ПРМІУ з консультантами, які надають технічну підтримку чотирнадцяти кінцевим бенефіціарам. Найближчим часом заплановано укласти ще шість угод про співробітництво щодо надання технічної підтримки для реалізації ПРМІУ.

Повернутися вгору