У рамках проекту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України” запрацювала офіційна веб-сторінка

01.11.2017

В  рамках продовження роботи, спрямованої на ефективну реалізацію проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», інформуємо, що за підтримки консультантів, залучених в рамках надання Європейським інвестиційним банком технічної допомоги, з 1-го листопада поточного року запускається офіційна веб-сторінка ПРМІУ, доступна за посиланням: http://umip.org.ua.

Посередництвом вищезгаданого ресурсу Група управління та підтримки Програми (ГУПП) на постійній основі забезпечуватиме інформування усіх зацікавлених сторін ПРМІУ щодо актуального стану реалізації як Програми в цілому, так і кожного Проекту зокрема.

Разом з цим, з урахуванням  результатів  роботи з потенційними Кінцевими Бенефіціарами та опрацювання їхніх запитів, на веб-сторінці ПРМІУ оприлюднюватимуться зразки (шаблони) документів, корисні посилання, роз’яснення щодо типових проблемних питань тощо.

Нагадуємо, що проект «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком відповідно до Фінансової угоди, підписаної 23.07.2015 (ратифікована Законом України від 03.02.2016 № 975-VIII), якою передбачено залучення 400 млн. євро для модернізації інфраструктури житлово-комунального господарства України у сферах:

  • теплопостачання
  • водопостачання та водовідведення
  • енергоефективність будівель
  • зовнішнє освітлення населених пунктів
  • поводження з побутовими відходами.

На цей час завершено роботу з визначення Попереднього переліку проектів ПРМІУ, продовжуються заходи щодо уточнення їх поточного стану та готовності документації для подання на комплексну перевірку до ЄІБ.

Повернутися вгору