Угода про фінансування Дунайської транснаціональної програми (Interreg V-B Danube – CCI 2014TC16M6TN001) (офіційний переклад)

09.07.2018

У грудні 2017 року в рамках робочого візиту делегації Уряду України до Брюсселю, Україна та Європейський Союз підписали Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми, яка набере чинності після її ратифікації Верховною Радою України.

Це створить правові підстави для фінансування проектів за участі українських партнерів, відібраних на конкурсній основі. Заходи, які мають бути здійснені під час виконання Угоди, передбачають реалізацію проектів транскордонного співробітництва, спрямованих на соціально-економічний розвиток української частини Дунайського регіону (Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька  області). Передбачається, що Верховна Рада України ратифікує Угоду вже восени 2018 року.

Нагадаємо, Дунайська транснаціональна програма є фінансовим інструментом підтримки політики інтеграції у Дунайському регіоні, яка відповідає чотирьом з одинадцяти  пріоритетів Стратегії ЄС для Дунайського регіону, а саме: інноваційність та соціальна відповідальність, навколишнє середовище та культурна відповідальність, покращення інфраструктурних зв’язків та енергоефективність, ефективне урядування.

Мінрегіон оприлюднює текст Угоди для надання можливості українським конкурсантам (партнерам) врахувати вимоги Програми для підготовки до чергового третього конкурсу проектів.

Повернутися вгору