Фіналісти конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2014 році»

03.02.2016

Наказом Мінрегіону від 12 грудня 2014 року №345 “Про визначення переможців конкурсу «Кращі практики місцевого  самоврядування» у 2014 році” відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня 26 практик та дипломами «Спеціальна відзнака» – 11 практик.

Дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня:

1. Тематика 1 «Енергозбереження та енергоефективність»:

1.1. У номінації «Обласні та районні ради»:

І місце – Харківська районна рада Харківської області «Енергоефективне село (на практиці с. Веселе Харківського району Харківської області)».

ІІ місце – Міжгірська районна рада Закарпатської області «Біоенергія Карпат».

ІІІ місце – Веселівська районна рада Запорізької області «Організація виробництва паливних брикетів на території Веселівського району».

1.2. У номінації «Міські ради»:

І місце – Вінницька міська рада Вінницької області «Модернізація (реконструкція) системи моніторингу та управління технологічними об’єктами вуличного освітлення м. Вінниці».

ІІ місце – Славутицька міська рада Київської області «Впровадження комплексного механізму зниження обсягів споживання енергетичних ресурсів в
м. Славутич».

ІІІ місце – Криворізька міська рада Дніпропетровської області «Реконструкція теплорозподільних пунктів котельні шахти «Гігант» КПТМ «Криворіжтепломережа».

1.3. У номінації «Селищні та сільські ради»:

І місце – Рожнівська сільська рада Косівського району Івано-Франківської області «Інноваційні енергоефективні заходи в ДНЗ «Сонечко»; модернізація системи енергопостачання з застосуванням ВДЕ (енергії сонця)».

ІІ місце – Онуфріївська селищна рада Онуфріївського району Кіровоградської області «Сонячне світло і вдень, і вночі – безпечне дозвілля».

ІІІ місце – Антонінська селищна рада Красилівського району Хмельницької області «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення смт Антоніни. Будівництво з використанням ВДЕ (енергія сонця)».

2. Тематика 2 «Влада та бізнес: сприяння, партнерство»:

2.1. У номінації «Міські ради»:

І місце – Дніпропетровська міська рада Дніпропетровської області «Впровадження пілотного проекту «Електронний Бізнес-центр» Дніпропетровської міської ради».

ІІ місце – Павлоградська міська рада Дніпропетровської області «Стратегія соціального партнерства ТОВ ДТЕК та міста Павлоград на
2013-2015 роки».

ІІІ місце – Криворізька міська рада Дніпропетровської області «Віртуальний бізнес-інкубатор на порталі «Криворізький ресурсний центр» та Івано-Франківська міська рада Івано-Франківської області «Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям» та запровадження практики підписання Меморандуму про співробітництво підприємств роздрібної торгівлі та підприємств харчової галузі міста».

2.2. У номінації «Селищні та сільські ради»:

І місце – Черепинська сільська рада Корсунь-Шевченківського району
Черкаської області «Створення багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Обрій» (БСОК «Обрій»)».

ІІ місце – Горбівська сільська рада Куликівського району Чернігівської області «Від партнерства бізнесу та влади до сталого розвитку громади».

ІІІ місце – Привільненська сільська рада Баштанського району Миколаївської області «Створення умов для забезпечення реалізації прав дітей Привільненської сільської ради».

3. Тематика 3 «Влада та громада: інформування, діалог, участь»:

3.1. У номінації «Обласні та районні ради»:

І місце – Томаківська районна рада Дніпропетровської області «Управління змінами в місцевому самоврядуванні для розбудови громадянського суспільства через діяльність Томаківського районного ресурсного центру громадських ініціатив».

ІІ місце – Маловисківська районна рада Кіровоградської області «Створення центрів місцевої активності для розвитку громади на базі будинків культури та бібліотек».

ІІІ місце – Хотинська районна рада Чернівецької області «Створення Модельних правил благоустрою територіальних громад Хотинського району та їх впровадження у громадах».

3.2. У номінації «Міські ради»:

І місце – Нікопольська міська рада Дніпропетровської області «Розробка міської комплексної Програми з екологічної безпеки та оздоровлення
м. Нікополя на 2014-2017 роки та її інформаційно-промоційний супровід».

ІІ місце – Тростянецька міська рада Сумської області «Активізація участі громадян м. Тростянець Сумської області у місцевому розвитку через створення квартальних комітетів та дієвої системи громадського моніторингу дій місцевих органів влади».

ІІІ місце – Павлоградська міська рада Дніпропетровської області «Конкурс міні-грантів «Місто власними руками» та Жовтоводська міська рада Дніпропетровської області «Створення студії «НАРД» (навчання, активний розвиток, дозвілля) для дітей та підлітків з обмеженими функціональними можливостями».

3.3. У номінації «Селищні та сільські ради»:

І місце – Андріївська сільська рада Покровського району Дніпропетровської області «Підвищення добробуту сільських родин Андріївської територіальної громади шляхом створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу для розвитку молочного скотарства».

ІІ місце – Варвинська селищна рада Варвинського району Чернігівської області «Вплив органу самоорганізації населення «Варин-плюс» на розвиток Варвинської територіальної громади».

ІІІ місце – Суворовська сільська рада Тульчинського району Вінницької області «Соціальна мобілізація жителів сіл Суворовського, Білоусівки, селища Пестеля на вирішення проблеми забезпечення населення громади та об’єктів соціальної сфери якісною питною водою і в достатній кількості шляхом побудови водогону по селу».

Дипломи «Спеціальна відзнака»:

1. Тематика 1 «Енергозбереження та енергоефективність»

Дніпропетровська обласна рада «Щорічний обласний конкурс міні-проектів з енергоефективності та енергозбереження серед локальних громад».

Хмельницька міська рада Хмельницької області «Модернізація комунальної теплоенергетики міста Хмельницького».

Новоборівська селищна рада Володарсько-Волинського району Житомирської області «Реконструкція станції очищення води «Струя 800»
по вул. Заводській, 21 в смт Нова Борова Володарсько-Волинського району».

2. Тематика 2 «Влада та бізнес: сприяння, партнерство»

Дніпропетровська обласна рада «Створення Комунального закладу «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство», Дніпропетровської обласної ради, (Агентство)».

Донецька обласна рада «Створення бізнес-інкубатора регіонального рівня».

Турійська районна рада Волинської області «Турійське міні-Євро-2012» – актуальний крок до налагодження механізму добросусідського транскордонного співробітництва та міжрегіональної співпраці».

3. Тематика 3 «Влада та громада: інформування, діалог, участь»

Харківська обласна рада «Обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Дніпропетровська обласна рада «Сприяння проведенню громадської експертизи рішень Дніпропетровської обласної ради та їх виконання».

Волинська обласна рада «Створення регіональної системи підтримки місцевих ініціатив у Волинській області».

Кіровоградська обласна рада «Хазяйнуємо там, де живемо».

Лебединська районна рада Сумської області «Підтримка проекту Сумського обласного об’єднання громадян «Усвідомлений вибір народу»; «Спільна діяльність Сумського громадського центру правової інформації та консультацій та сільських рад Лебединського району в наданні первинної безоплатної правової допомоги сільському населенню, розбудові сільських правових консультантів (параюристів), навчання сільських голів організації конкурсів на надання кваліфікованої первинної правової допомоги сільському населенню».

Повернутися вгору